Frazy powiązane z filmem:

Aquaman i Zaginione Królestwo Cały Film (2023) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Aquaman i Zaginione Królestwo po szybkiej rejestracji

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman i Zaginione Królestwo

Twoja ocena: 0
1 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Aquaman i Zaginione Królestwo
Tytuł oryginalny: Aquaman and the Lost Kingdom

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2023 | 20.12.2023

Czas trwania: 124 min.

Ocena: 6.9Czy pamiętacie to uczucie, kiedy po raz pierwszy zanurzyliście się w oceanie przygód wraz z Aquamanem? No więc, chwytajcie płetwy i maski, bo jesteśmy o krok od kolejnego skoku do morskich głębin! Aquaman i Zaginione Królestwo cały film to nie tylko kontynuacja historii o królu Atlantydy, ale też film, który ma zamknąć pewien rozdział w kinie superbohaterskim – to finałowy akord DC Extended Universe. Przygotujcie się na powrót do podwodnego świata, gdzie stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a emocje… aż kipią jak gejzer na dnie oceanu​.

Czy jesteście gotowi ponownie spotkać się z Jasonem Momoa, który wciela się w Arthura Curry’ego, czyli Aquamana? A może jesteście ciekawi, jakie nowe wyzwania czekają naszego bohatera? Nie martwcie się, zanurzymy się w te informacje!

O czym jest fabuła Całego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo?

Zanurzmy się bezpośrednio w wir fabuły całego filmu Aquaman i Zaginione Królestwo. Tym razem Arthur Curry, czyli nasz niezatapialny Aquaman, musi zmierzyć się z powracającym czarnym charakterem, Black Manta. Ten żądny zemsty najemnik w nowym, ulepszonym pancerzu, wykuwanym z atlantyckich technologii, staje przed Arthurem z jeszcze większą siłą niż wcześniej​.

Aquaman, który balansuje między obowiązkami królewskimi a planowaniem ślubu, nagle znajduje się w sytuacji, gdzie musi chronić nie tylko Atlantydę, ale i cały świat przed nieodwracalną dewastacją. O jakiej 'starożytnej mocy’ mówią plotki? Jakie niespodzianki czekają pod powierzchnią oceanu? Czyżby nasz bohater musiał zawrzeć przymierze z kimś… nieoczekiwanym? Odpowiedzi na te pytania są ukryte w głębinach nadchodzącej opowieści​.

I tu pojawia się prawdziwy zwrot akcji – Aquaman łączy siły ze swoim uwięzionym bratem, Ormem, aby razem stawić czoła nadchodzącej katastrofie. Rodzeństwo, które nie zawsze działało ramię w ramię, teraz musi pracować razem. Czy ich wspólna walka o rodzinną krainę i losy świata zbliży ich do siebie, czy też pogłębi dawne urazy? To pytanie, na które odpowiedź przyniesie nam sam film​.

Ale, pssst… między nami, czy słyszeliście o ślubie w Atlantydzie? Kto stanie na ślubnym kobiercu obok naszego herosa? Czyżby Mera miała zostać królową? Och, jak ekscytujące mogą być podwodne ceremonie! Tylko wyobraźcie sobie tę scenografię, biżuterię i… No dobra, nie zdradzimy więcej. Musimy zostawić trochę niespodzianek do samego seansu, prawda?​.

Kto stoi za filmem?

Reżyserem filmu jest James Wan, znany z takich horrorów jak Piła, Obecność i Naznaczony, a także z filmów akcji jak Szybcy i wściekli 7 i pierwszy Aquaman. Wan zaproponował tytuł filmu w czerwcu 2021 roku, nawiązując do klasycznych powieści przygodowych. Scenarzystą filmu jest David Leslie Johnson-McGoldrick, który współpracował z Wanem przy Obecność 2 i pierwszym Aquamanie. Johnson-McGoldrick napisał scenariusz na podstawie historii stworzonej przez Wana, Jasona Momoę i Thomasa Pa’a Sibbetta. Muzykę do filmu skomponuje Rupert Gregson-Williams, który również napisał ścieżkę dźwiękową do pierwszego Aquamana.

Kto gra w filmie Aquaman i Zaginione Królestwo cda?

W filmie Aquaman i Zaginione Królestwo cda powracają aktorzy z pierwszego Aquamana: Jason Momoa jako Arthur Curry / Aquaman, pół-Atlantydańczyk pół-człowiek i król Atlantydy, który potrafi pływać z nadludzką prędkością i komunikować się z życiem wodnym; Amber Heard jako Mera, królowa Atlantydy i córka króla Nereusa, która potrafi kontrolować wodę; Patrick Wilson jako Orm Marius, półbrat Arthura i były król Atlantydy, który jest uwięziony za swoje zbrodnie przeciwko Atlantydzie; Dolph Lundgren jako król Nereus, król Xebel i ojciec Mery; Yahya Abdul-Mateen II jako David Kane / Czarna Manta, bezwzględny pirat i najemnik na morzu, który używa atlantyckiego pancerza i dzierży potężny Czarny Trójząb, dążąc do zabicia Aquamana za śmierć swojego ojca; Temuera Morrison jako Tom Curry, ojciec Arthura i latarnik; Nicole Kidman jako Atlanna, matka Arthura i była królowa Atlantydy. Do obsady dołączył również Pilou Asbæk w nieujawnionej roli.

Co wyróżnia film w swoim gatunku?

Film Aquaman i Zaginione Królestwo jest kontynuacją jednego z największych hitów DC i jednocześnie ostatnim filmem w uniwersum DCEU. Film ma być pełen akcji, humoru i niesamowitych efektów specjalnych, które przeniosą widzów w podwodny świat Atlantydy i innych królestw. Film ma również pokazać rozwój postaci Aquamana i jego relacji z Merą, Ormem i innymi. Film ma być inspirowany klasycznymi powieściami przygodowymi i mieć elementy fantasy i horroru.

Podsumowanie i czy warto obejrzeć Aquaman i Zaginione Królestwo online?

Aquaman i Zaginione Królestwo online to film, który z pewnością zainteresuje fanów komiksów DC i filmów superbohaterskich. Film ma być widowiskową i zabawną przygodą, która zaprezentuje nowe aspekty uniwersum Aquamana. Film ma również być godnym pożegnaniem uniwersum DCEU, które rozpoczęło się w 2013 roku filmem Człowiek ze stali. Film ma się ukazać w grudniu 2023 roku i być dostępny zarówno w kinach, jak i na platformie HBO Max. Jeśli lubisz filmy o Aquamanie lub chcesz zobaczyć podwodną magię na dużym ekranie, to ten film jest dla ciebie!

Inne filmy z serii Aquaman

Reżyser

James Wan
Reżyser

Obsada

Mogą Ci się spodobać

Buzz Astral
Auta 3
Transporter 3
Czarna Wdowa
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Trolle
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
Black Adam
Kronika świąteczna
Enola Holmes 2
Top Gun