Frazy powiązane z filmem:

Civil War Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Civil War po szybkiej rejestracji

Civil War

Civil War

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Civil War
Tytuł oryginalny: Civil War

Kraj produkcji: Wielka Brytania, USA

Premiera: 2024 | 12.04.2024

Czas trwania: 109 min.W niedalekiej przyszłości Ameryka pogrąża się w wirze wojny domowej. Rząd przekształca się w dyktaturę, a ulice stają się areną dla ekstremistycznych milicji. W tym mrocznym świecie grupa dziennikarzy wyrusza w niebezpieczną podróż, aby dokumentować rozpadające się społeczeństwo. Ich relacje ukazują brutalną rzeczywistość, w której walka o przetrwanie staje się codziennością.

Wizja reżysera i produkcja

Alex Garland, znany ze swoich prac nad filmami z pogranicza science fiction i horroru, podejmuje się wyzwania przedstawienia Ameryki w kryzysie. Jego wizja jest nie tylko odzwierciedleniem aktualnych podziałów społecznych, ale też ostrzeżeniem przed potencjalną przyszłością. Civil War cały film wyróżnia się w portfolio A24 jako ich najdroższa produkcja, co pozwoliło Garlandowi na realizację jego ambitnej wizji bez kompromisów.

Gwiazdorska obsada

Na czele obsady stoi Kirsten Dunst, wcielając się w rolę dziennikarki, która stara się znaleźć nadzieję wśród chaosu. U jej boku pojawiają się takie osobistości jak Wagner Moura i Nick Offerman, który odgrywa rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Każda postać wnosi do filmu swoją unikalną perspektywę, ukazując różne oblicza konfliktu.

Civil War cały film

Podróż przez Amerykę w ogniu

Fabuła filmu prowadzi nas przez różne regiony Stanów Zjednoczonych, ukazując skutki wojny domowej na różne społeczności. Dziennikarze stają się świadkami zarówno aktów heroizmu, jak i nieopisanej tragedii. Ich podróż jest zarówno fizyczną jak i emocjonalną próbą, która testuje ich determinację i wiarę w ludzkość.

Refleksje i przesłanie

Civil War online nie jest tylko filmem akcji. To głębokie przemyślenia na temat tego, co nas dzieli i co łączy. Garland stawia pytania o naturę władzy, wolności i odpowiedzialności, skłaniając widzów do refleksji nad aktualnym stanem świata i kierunkami, w jakich zmierza nasza cywilizacja.

Zakończenie

Film „Civil War” to przestroga przed eskalacją konfliktów, które mogą zniszczyć to, co w społeczeństwie najcenniejsze. Jest to również hołd dla odwagi i niezłomności tych, którzy w obliczu zagrożenia stają w obronie prawdy i sprawiedliwości. Garland, za pomocą swojego filmu, nie tylko bawi, ale także prowokuje do myślenia i dyskusji na tematy, które dotyczą nas wszystkich.

Mogą Ci się spodobać

Mad Max pod Kopułą Gromu
Parasite
X-Men Geneza: Wolverine
Merida Waleczna
Chłopiec w pasiastej piżamie
Pocałunek
Chłopi
Filip
Duchy w Wenecji
Bitwa o Planetę Małp
Transformers
Gran Turismo