Frazy powiązane z filmem:

Czasem myślę o umieraniu Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Czasem myślę o umieraniu po szybkiej rejestracji

Czasem myślę o umieraniu

Czasem myślę o umieraniu

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Czasem myślę o umieraniu
Tytuł oryginalny: Sometimes I Think About Dying

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2024 | 10.01.2024

Czas trwania: 91 min.

Ocena: 5.2Czasem myślę o umieraniu cały film przenosi nas do malowniczego Oregonu, gdzie główna bohaterka, Fran, odgrywana przez Daisy Ridley, zmaga się z monotonną codziennością. Fran znajduje spokój w swoim biurowym boksie, otoczona szumem współpracowników, często uciekając w świat marzeń. To opowieść o samotności i izolacji, ale również o próbach przełamania tych barier.

Twórcy i Inspiracje

Film wyreżyserowany przez Rachel Lambert, czerpie inspiracje z sztuki Kevina Armento „Killers”. Lambert współpracowała przy scenariuszu z Armento, Stefanie Abel Horowitz i Katy Wright-Mead. Daisy Ridley, znana z „Gwiezdnych Wojen”, nie tylko gra główną rolę, ale też jest jedną z producentek filmu.

Premiera i Dystrybucja

„Czasem myślę o umieraniu” miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym Sundance w styczniu 2023 roku. Prawa dystrybucyjne w Stanach Zjednoczonych nabyła Oscilloscope. Premiera w USA odbyła się 26 stycznia 2024 roku, jako wydanie limitowane.

Czasem myślę o umieraniu cały film

Sceneria i Motywy

Film rozgrywa się na tle spokojnego wybrzeża Oregonu, przedstawiając codzienne życie biurowe i subtelne międzyludzkie interakcje. Opowiada o dążeniu do nawiązania głębszych relacji i o trudnościach w przełamywaniu wewnętrznych barier. Fabuła skupia się na zmaganiach Fran z poczuciem izolacji i jej stopniowym otwieraniu się na innych ludzi, zwłaszcza na nowego współpracownika, Roberta.

Czasem myślę o umieraniu online cda to nie tylko historia o samotności, ale też o nadziei na zmianę i odnalezienie własnego miejsca w świecie

Mogą Ci się spodobać

Bilet do raju
Brainwashed: seks, kamera, władza
Scooby-Doo i Superpies!
Perfect Addiction
Sekretne życie zwierzaków domowych
Miało Cię nie być
Na twoim miejscu
Człowiek czasu
Ciche Miejsce
Geneza Planety Małp
Wielki zielony krokodyl domowy
Kolor purpury