Frazy powiązane z filmem:

Cztery córki Cały Film (2023) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Cztery córki po szybkiej rejestracji

Cztery córki

Cztery córki

Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Cztery córki
Tytuł oryginalny: Les filles d'Olfa

Kraj produkcji: Francja, Niemcy, Arabia Saudyjska

Premiera: 2023 | 05.07.2023

Czas trwania: 110 min.

Ocena: 7.6W podróży przez świat kinematografii, czasami natrafiamy na dzieła, które zatrzymują nas w miejscu, zmuszając do refleksji i głębszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości. „Cztery córki” to właśnie taki przypadek – film, który przekracza granice tradycyjnego dokumentu, wprowadzając nas w intymny świat Olfa i jej czterech córek. Historia tej rodziny z Tunezji, gdzie matka musi stawić czoła zaginięciu dwóch starszych córek, stanowi punkt wyjścia do głębszej opowieści o miłości, stracie i przetrwaniu.

Cztery córki cały film

Reżyserka Kaouther Ben Hania podjęła się zadania opowiedzenia tej historii w sposób, który zaciera granice między dokumentem a fabułą, wprowadzając do narracji profesjonalne aktorki, które wcielają się w role zaginionych córek. To nietypowe podejście, które dodaje warstwę refleksji nad samą naturą filmowego opowiadania i pozwala widzom na jeszcze głębsze zanurzenie się w przeżywane przez postaci emocje.

Film został doceniony na wielu festiwalach i zgromadził pozytywne recenzje, co świadczy o jego uniwersalnym przesłaniu i mocnym oddziaływaniu na widzów. „Cztery córki” nie tylko opowiada o osobistych dramatach, ale także otwiera dyskusję na ważne tematy społeczne i kulturowe, które dotykają nas wszystkich, niezależnie od miejsca, w którym żyjemy.

Jest to film, który zapada w pamięć nie tylko ze względu na poruszaną tematykę, ale również dzięki wyjątkowej formie narracji, która zachęca do refleksji nad sposobem, w jaki historie są opowiadane i odbierane. „Cztery córki” to przypomnienie o sile kina w wyrażaniu i dzieleniu się ludzkimi historiami, które w inny sposób mogłyby pozostać niewypowiedziane

Reżyser

Obsada

Mogą Ci się spodobać

Co w duszy gra
Nowe oblicze Greya
Niewierni w Paryżu
Siostrzeństwo świętej sauny
Powstaniec 1863
Akademia Dobra i Zła
Lunana. Szkoła na końcu świata
Osiem gór
Ekipa
Most Szpiegów
Bękarty wojny
Dziki wiatr