Frazy powiązane z filmem:

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa Cały Film (2023) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa po szybkiej rejestracji

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa

Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Tytuł oryginalny: Les As de la jungle 2 : Opération tour du monde

Kraj produkcji: Francja

Premiera: 2023 | 16.08.2023

Czas trwania: 89 min.

Ocena: 7.4Ekipa z Dżungli. Misja Ratunkowa cały film to kreatywny i dynamiczny film animowany, który zabiera widzów w fascynującą przygodę dookoła świata. Film jest kontynuacją „Ekipy z Dżungli” z 2017 roku i został wyprodukowany przez francuskie studio TAT Productions. Reżyserią zajęli się Laurent Bru, Yannick Moulin i Benoît Somville, a za scenariusz odpowiadają David Alaux, Jean-François Tosti i Éric Tosti.

Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa cały film

Fabuła filmu obraca się wokół grupy bohaterskich zwierząt, którzy muszą stawić czoła nowemu wyzwaniu. Gdy tajemniczy super-złoczyńca pokrywa dżunglę różową pianą, która wybucha przy kontakcie z wodą, „Ekipa z Dżungli” musi działać. Zawodnicy rozpoczynają wyścig z czasem, aby znaleźć antidotum na substancję przed nadejściem pory deszczowej. Ich misja prowadzi ich przez różne krańce świata – od Północy po Daleki Wschód, przemierzając góry, pustynie i oceany. W poszukiwaniu rozwiązania, bohaterowie muszą opuścić swoje ukochane środowisko dżungli, co dodaje filmowi elementów ekscytującej podróży.

W obsadzie znajdują się takie głosy jak Philippe Bozo, który użycza głosu Maurice’owi, a także Pascal Casanova jako Miguel, Laurent Morteau jako Gilbert i Céline Monsarrat jako Batricia. Fabuła skupia się na poszukiwaniu naukowca Alberta i jego córki Camélii, którzy mogą posiadać klucz do rozwiązania problemu.

Mogą Ci się spodobać

Zołza
Madagaskar
Bracia przyrodni
Każdy wie lepiej
Gru i Minionki: Pod przykrywką
Auta
Jak ukradłem 100 milionów
Wilk z Wall Street
Jak zostałem samurajem
Pies i Robot
Rio
Buzz Astral