Frazy powiązane z filmem:

Jak ukradłem 100 milionów Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Jak ukradłem 100 milionów po szybkiej rejestracji

Jak ukradłem 100 milionów

Jak ukradłem 100 milionów

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Jak ukradłem 100 milionów
Tytuł oryginalny: Jak ukradłem 100 milionów

Kraj produkcji: Polska

Premiera: 2024 | 09.02.2024

Czas trwania: 95 min.Jak ukradłem 100 milionów cały film to komedia kryminalna, która wprowadza nas w świat Eda, bohatera z głową pełną pomysłów i… kłopotów. Ed, grany przez Antoniego Królikowskiego, dysponuje niebagatelną sumą stu milionów, co powinno być przepustką do życia pełnego sukcesów. Jednak w jego przypadku pieniądze nie tylko nie przynoszą szczęścia, ale i sporo problemów. Po pierwsze, okazuje się, że fortuna nie została zdobyta w pełni legalnie, co skutkuje wyrokiem roku więzienia. A po drugie, Ed musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem – jak przekonać swoją narzeczoną, że wyjazd „służbowy” do Nowego Jorku to nie wymówka, ale rzeczywistość?

Reżyserem tego zwariowanego dzieła jest Michał Węgrzyn, a obok Królikowskiego w obsadzie znaleźli się również Mateusz Damięcki, Tomasz Oświeciński, a także Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Zuzanna Zielińska i inni​​​​​​. Film został wyprodukowany w Polsce i jego premiera miała miejsce 9 lutego 2024 roku, trwając 95 minut pełnych humoru, napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji​.

Jak ukradłem 100 milionów cały film

To, co wyróżnia Jak ukradłem 100 milionów online spośród innych komedii kryminalnych, to z pewnością sposób, w jaki twórcy połączyli humor z elementami thrillera. Postawione na początku pytanie – jak ukraść 100 milionów i przetrwać? – staje się motorem napędowym fabuły, która z każdą minutą zaskakuje widza nowymi, często absurdalnymi sytuacjami. Bez wątpienia jest to „jazda bez trzymanki”, która dostarczy widzom nie tylko śmiechu, ale i lekkiej dawki adrenaliny.

Tak więc, jeśli ktoś szuka filmu, który łączy w sobie lekkość komedii z dreszczykiem kryminału, „Jak ukradłem 100 milionów” może okazać się strzałem w dziesiątkę. To historia, która pokazuje, że nawet najlepiej uknuty plan może mieć swoje słabe punkty, a życie pisze scenariusze, które potrafią zaskoczyć każdego.

Mogą Ci się spodobać

Piotruś Pan i Wendy
Megamocny
Człowiek czasu
Shazam!
Apokawixa
Scooby-Doo i Superpies!
Kac Vegas
Piotruś Królik 2: Na gigancie
Enola Holmes 2
Aladyn
Szybcy i wściekli 7
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe