Frazy powiązane z filmem:

Kung Fu Panda 4 Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kung Fu Panda 4 po szybkiej rejestracji

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

Twoja ocena: 0
1 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Kung Fu Panda 4
Tytuł oryginalny: Kung Fu Panda 4

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2024 | 06.03.2024

Czas trwania: 94 min.Kung Fu Panda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych serii animowanych wyprodukowanych przez studio DreamWorks. Od premiery pierwszego filmu w 2008 roku, widzowie na całym świecie śledzą losy sympatycznego pandy Po, który z niepozornego sprzedawcy zup staje się legendarnym wojownikiem smoka i mistrzem kung fu. Wraz z pięcioma nieustraszonymi towarzyszami – Tygrysem, Żurawiem, Żmiją, Małpą i Modliszką – Po musi stawić czoła wielu niebezpiecznym przeciwnikom i odkrywać tajemnice swojego pochodzenia i przeznaczenia.

Po trzech udanych filmach, które łącznie zarobiły ponad 1,8 miliarda dolarów na całym świecie i zdobyły wiele pozytywnych recenzji od krytyków, fani z niecierpliwością czekają na czwartą część przygód Po. Choć przez kilka lat nie było pewne, czy Kung Fu Panda 4 cały film zostanie wyprodukowany, w sierpniu 2022 roku Universal Pictures ogłosiło, że film jest w fazie produkcji i ma zaplanowaną premierę na marzec 2024 roku. Co wiemy o fabule, obsadzie i twórcach Kung Fu Panda 4? Oto wszystko, co udało nam się dowiedzieć.

Po staje twarzą w twarz z Kameleonem – fabuła całego filmu Kung Fu Panda 4

Według informacji podanych przez Jacka Blacka, głównego aktora podkładającego głos Po, na konwencji CinemaCon w kwietniu 2023 roku, cały film Kung Fu Panda 4 będzie śledzić losy Po opuszczającego Dolinę Pokoju i udającego się do wielkiego miasta, gdzie spotka się z największym wyzwaniem dotychczas. Nowy złoczyńca, zwany Kameleonem, będzie chciał zmierzyć się z wojownikiem smoka i posiadać niesamowitą zdolność. Kameleon będzie potrafił przywoływać wszystkich wrogów Po, których pokonał dotychczas: w tym antagonistów z pierwszych dwóch filmów Kung Fu Panda, Tai Lunga ( Ian McShane) i Lorda Shena ( Gary Oldman ).

Kung Fu Panda 4 cały film

Poza tym Po będzie musiał szukać następcy, ponieważ wie, że nie może być wojownikiem smoka na zawsze. Sposób, w jaki otrzymał tę rolę w pierwszym filmie, był kontrowersyjny, a fakt, że Wielki Mistrz Oogway ( Randall Duk Kim) zawsze go popierał, miał duże znaczenie dla tego, jak społeczność kung fu postrzegała go na początku. Ponieważ Po wie, że proces znalezienia następcy może być kłopotliwy, postara się znaleźć godnego wojownika, dopóki nie ma na niego dużej presji.

Znane i lubiane głosy wracają do Kung Fu Panda 4 – kto użycza głosu Po i jego przyjaciołom?

Choć nie ma oficjalnego potwierdzenia obsady Kung Fu Panda 4 poza Jackiem Blackiem jako Po, można się spodziewać, że usłyszymy kilka znajomych głosów. Sensei Po, Mistrz Shifu, jest grany przez legendarnego Dustina Hoffmana ( Rain Man ). Piątka Furii jest grana przez Angelinę Jolie (Tygrys), Setha Rogena (Modliszka), Jackiego Chana (Małpa), Lucy Liu (Żmija) i Davida Crossa (Żuraw). Nie wiemy, kto podkłada głos złoczyńcy filmu ani czy pojawią się jakieś inne postacie drugoplanowe z poprzednich filmów. Zaktualizujemy ten dział, gdy pojawią się więcej informacji o obsadzie.

Poznaj twórców filmu Kung Fu Panda 4 cda

Reżyserem Kung Fu Panda 4 cda jest Mike Mitchell , znany z takich filmów jak Shrek Forever , Trolle czy Lego: Przygoda 2 . Współreżyserem jest Stephanie Stine , która wcześniej pracowała jako reżyser drugiej jednostki przy filmach Kung Fu Panda 3 i Jak wytresować smoka 3 . Scenariusz do filmu napisali Jonathan Aibel i Glenn Berger , którzy byli odpowiedzialni za scenariusze do wszystkich trzech poprzednich filmów Kung Fu Panda. Producentką filmu jest Rebecca Huntley , która wcześniej była producentką wykonawczą przy filmach Kung Fu Panda 2 i 3 oraz serialu Kung Fu Panda: The Dragon Knight .

Podsumowanie – Kung Fu Panda 4 online

Kung Fu Panda 4 online zapowiada się jako emocjonująca i zabawna kontynuacja przygód Po i jego przyjaciół. Film ma szansę zakończyć erę wojownika smoka i wprowadzić nowego bohatera do świata kung fu. Produkcja ma także potencjał, aby pokazać więcej chińskiej kultury i sztuk walki, które są istotnym elementem serii. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Po i spółka zrobią w wielkim mieście i jak poradzą sobie z Kameleonem i jego armią złoczyńców. Kung Fu Panda 4 ma premierę 8 marca 2024 roku.

Inne filmy z serii Kung Fu Panda

Reżyser

Obsada

Jack Black isPo (voice)
Po (voice)
Awkwafina isZhen (voice)
Zhen (voice)
Viola Davis isChameleon (voice)
Chameleon (voice)
Bryan Cranston isLi Shan (voice)
Li Shan (voice)
Ke Huy Quan isHan (voice)
Han (voice)
Dustin Hoffman isShifu (voice)
Shifu (voice)
Ian McShane isTai Lung (voice)
Tai Lung (voice)
James Hong isMr. Ping (voice)
Mr. Ping (voice)
Angelina Jolie isTigress (voice)
Tigress (voice)
Jackie Chan isMonkey (voice)
Monkey (voice)

Mogą Ci się spodobać

Mroczny Rycerz powstaje
Zwierzogród
Zaplątani
Spectre
Spider-Man: Bez drogi do domu
Meg 2: Głębia
John Wick 4
Sonic. Szybki jak błyskawica
Mission: Impossible – Rogue Nation
Szybcy i wściekli 10
Bitwa o Planetę Małp
Indiana Jones i Świątynia Zagłady