Frazy powiązane z filmem:

Piep*zyć Mickiewicza Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Piep*zyć Mickiewicza po szybkiej rejestracji

Piep*zyć Mickiewicza

Piep*zyć Mickiewicza

Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Piep*zyć Mickiewicza
Tytuł oryginalny: Piep*zyć Mickiewicza

Kraj produkcji: Polska

Premiera: 2024 | 12.01.2024

Czas trwania: 102 min.

Gatunek:


Piep*zyć Mickiewicza cały film to polska produkcja, której reżyserią zajęła się Sara Bustamante-Drozdek. Scenariusz napisał Kacper Szymański. Główną rolę w filmie odgrywa Dawid Ogrodnik, który wciela się w postać Jana Sienkiewicza, pisarza i wykładowcy, który po wyrzuceniu z uczelni podejmuje pracę w warszawskim liceum​​​.

Piep*zyć Mickiewicza cały film

Jan Sienkiewicz zostaje opiekunem klasy, która słynie w całej szkole z buntu i oporu wobec nauki. Uczniowie tej klasy – IIB, są postrzegani jako wyrzutki, a ich przyszłość wydaje się być przesądzona. Film opowiada o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i idei, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę​​​​​.

W innych istotnych rolach pojawiają się Hugo Tarres, Wiktoria Koprowska, Ada Grodzka, Krystian Embradora, Artur Gwizdak, Igor Pawłowski i Aleksandra Izydorczyk. Film stanowi opowieść o niekonwencjonalnym podejściu do nauczania i wyzwaniach, jakie stawia przed nauczycielem grupa trudnych uczniów​​​​.

Mogą Ci się spodobać

Megamocny
Kingsman: Złoty Krąg
Dzika noc
My i wy
Mów mi Vincent
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Fernando
Moje wielkie greckie wesele 3
Klopsiki Kontratakują
Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa
Trolle 3
Podrabiani zakochani