Frazy powiązane z filmem:

Test na teściów Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Test na teściów po szybkiej rejestracji

Test na teściów

Test na teściów

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Test na teściów
Tytuł oryginalny: Cocorico

Kraj produkcji: Francja

Premiera: 2024 | 07.02.2024
Gatunek:


W świecie kina francuskiego, gdzie komedia króluje z niezachwianą pewnością siebie, pojawia się „Test na Teściów”, dzieło, które zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Reżyseria i Gwiazdy Wiodące

Reżyseria tego filmu spoczęła w rękach Juliena Hervé, który nie tylko wyreżyserował, ale również napisał scenariusz do tej porywającej komedii. Kiedy patrzymy na obsadę, Christian Clavier wciela się w rolę Frédérica Bouvier-Sauvage, Didier Bourdon gra Gérarda Martina, a Sylvie Testud występuje jako Nicole Martin. To trio, wspierane przez innych utalentowanych aktorów, tworzy wyjątkową chemię na ekranie, przekuwając scenariusz w żywe obrazy pełne emocji i humoru.

Rodzinna Intryga

„Test na Teściów” to historia, która zaczyna się w momencie, kiedy Alice i François, stojąc na progu swojego małżeństwa, postanawiają połączyć swoje rodziny w jedną wielką, choć nieco skomplikowaną rodzinę.

Nietypowy Prezent Ślubny

W ramach prezentu ślubnego, młoda para decyduje się na dość nietypowy gest – oferują swoim rodzicom testy DNA, aby ci mogli zgłębić swoje korzenie i poznać pochodzenie swoich przodków.

Test na teściów cały film

Zaskakujące Odkrycia

Co mogłoby pójść nie tak? Okazuje się, że wiele. Kiedy wyniki testów wychodzą na jaw, aristokratyczna rodzina Bouvier-Sauvage oraz bardziej skromni Martinowie stają przed serią zaskakujących i często komicznych odkryć.

Francuska Produkcja

Produkcja filmu to dzieło francuskie, a całość utrzymana jest w języku Molière’a, co nadaje mu dodatkowego, lokalnego kolorytu.

Czas na Rozrywkę

Film trwa 92 minuty, co daje wystarczająco dużo czasu, aby zanurzyć się w tej pełnej humoru opowieści o rodzinnych zawiłościach, odkryciach i, przede wszystkim, o sile miłości, która łączy ludzi pomimo wszystkich różnic.

Podsumowanie

„Test na Teściów” to film, który przekracza granice zwykłej komedii, stając się czymś więcej – refleksją nad tym, co nas różni, ale i łączy. To opowieść o odkrywaniu siebie i swoich korzeni, ale również o akceptacji i miłości, która potrafi przetrwać nawet największe rodzinne burze. Warto zatem pozwolić sobie na tę kinową podróż po ścieżkach, które łączą humor z głębszym przesłaniem o wartościach, które są fundamentem każdej rodziny.

Reżyser

Obsada

Christian Clavier isFrédéric Bouvier Sauvage
Frédéric Bouvier Sauvage
Didier Bourdon isGérard Martin
Gérard Martin
Sylvie Testud isNicole Martin
Nicole Martin
Marianne Denicourt isCatherine Bouvier Sauvage
Catherine Bouvier Sauvage
Julien Pestel isFrançois Martin
François Martin
Chloé Coulloud isAlice Bouvier Sauvage
Alice Bouvier Sauvage

Mogą Ci się spodobać

Jumanji: Przygoda w dżungli
Asteroid City
Zwierzogród
Piotruś Królik 2: Na gigancie
Zając Max: Misja pisanka
Magic Mike: Ostatni taniec
Samoloty
Barbie
Kung Fu Panda: Święta, święta i Po
R.I.P.D. Agenci z Zaświatów
Listy do M. 3
Uwierz w Mikołaja