Frazy powiązane z filmem:

Tylko nie ty Cały Film (2023) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko nie ty po szybkiej rejestracji

Tylko nie ty

Tylko nie ty

Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Tylko nie ty
Tytuł oryginalny: Anyone But You

Kraj produkcji: Australia, USA

Premiera: 2023 | 21.12.2023

Czas trwania: 104 min.

Ocena: 7.4

Gatunek:


Chciałbym Was zabrać w małą podróż do świata najnowszej komedii romantycznej, która ma szansę podbić nasze serca. Mowa o Tylko nie ty cały film, który zbliża się wielkimi krokami do kin. Wyobraźcie sobie Sydney, tętniące życiem miasto, pełne słońca i niezliczonych możliwości. Teraz dodajcie do tego mieszankę humoru, romansu i… dwie osoby, które nie mogą się znieść, ale na wakacjach nie mogą się od siebie uwolnić. Brzmi jak przepis na kinowy hit, prawda? W „Tylko nie ty” reżyser Will Gluck, znany z takich hitów jak „Łatwa dziewczyna”, łączy siły z Ilaną Wolpert, aby opowiedzieć nam historię pełną zwrotów akcji i nieoczekiwanych emocji. Wydaje się, że ten film ma wszystko, czego potrzebujemy, aby dobrze się bawić: urocze postacie, śmieszne sytuacje i może nawet kilka życiowych lekcji. Czy jesteście gotowi na tę przygodę?

Miłość i Nienawiść w Sydney

Wyobraźcie sobie idealną parę – Bea i Bena. Spotykają się, przeżywają niesamowitą pierwszą randkę, i nagle… wszystko się zmienia. Ich gorące uczucie zamienia się w lodowatą niechęć. Ale los ma dla nich inny plan. Znajdują się razem na ślubie w Australii i postanawiają zrobić to, co każda dojrzała dorosła osoba by zrobiła – udawać parę. Brzmi jak klasyk wśród komedii romantycznych, prawda? „Tylko nie ty” to zabawna opowieść o przemianie z wrogów w kochanków, z klasycznym motywem udawanej pary. To przepis na udaną komedię romantyczną, która nie tylko rozbawi, ale i da nam do myślenia. Czy nie jest fascynujące, jak jedno niewinne udawanie może prowadzić do tak nieoczekiwanych konsekwencji? Czy Bea i Ben przekroczą granicę między fikcją a rzeczywistością?​​

Magia Za Kulisami Tylko nie ty cały film online

Za sterami Tylko nie ty cały film online stoi Will Gluck, reżyser z niezaprzeczalnym talentem do tworzenia hitów komediowych. Jego styl jest niepowtarzalny i często wprowadza do swoich filmów elementy zaskoczenia oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Gluck, w wywiadzie przyznał, że z początkowym zwiastunem filmu poszedł trochę za daleko, próbując zbytnio zaskoczyć widzów, co mogło wprowadzić pewne zamieszanie co do tonu filmu. To pokazuje jego zaangażowanie i chęć eksperymentowania, nawet kosztem ryzyka.

Scenariusz filmu jest wspólnym dziełem Glucka i Ilany Wolpert. Wolpert, choć nie tak znana jak Gluck, wnosi świeżość i innowacyjność do scenariusza, tworząc z Gluckiem historię, która ma szansę stać się nowym klasykiem wśród komedii romantycznych. Ich współpraca ma potencjał do stworzenia czegoś wyjątkowego, łącząc doświadczenie Glucka z nowatorskim podejściem Wolpert​​​.

Przy tworzeniu „Tylko nie ty”, Gluck i Wolpert stworzyli coś więcej niż tylko kolejną komedię romantyczną. Ich film to opowieść o dwóch ludziach, których drogi skrzyżowały się w najmniej spodziewanym momencie i miejscu, stawiając ich przed wyzwaniami, które wydobywają z nich prawdziwe emocje i uczucia. To opowieść, która ma szansę skłonić widzów do refleksji nad własnymi relacjami i wyborami w życiu.

Gwiazdy Świecące na Ekranie w Tylko nie ty cda

W Tylko nie ty cda spotykamy Sydney Sweeney i Glena Powella w rolach głównych. Ich chemia na ekranie zdobyła już wielu fanów, zarówno w trakcie filmowania, jak i w zwiastunach. Sydney Sweeney, znana z serialu „Euforia”, i Glen Powell, który błyszczał w „Top Gun: Maverick”, tworzą na ekranie magnetyczną parę, co widać w oficjalnym zwiastunie filmu. Sydney mówiła w wywiadach, że praca nad filmem była dla niej niesamowicie zabawna, a Australia, jako miejsce filmowania, stanowiła piękne tło dla tej historii.

Ale „Tylko nie ty” to nie tylko Sweeney i Powell. Do obsady dołączają także Dermot Mulroney, Rachel Griffiths, Michelle Hurd, Bryan Brown, Darren Barnet, Hadley Robinson i raper DaTa. Każdy z nich wnosi swoją unikalną osobowość i talent do filmu, tworząc zróżnicowany i dynamiczny zespół, który obiecuje sprawić, że film będzie niezapomniany​​​​.

Czy Film Podbije Nasze Serca?

Tylko nie ty wydaje się być obiecującym tytułem w świecie komedii romantycznych. Z piękną scenerią Sydney jako tłem, film prezentuje historię dwóch bohaterów, których los zmusza do nieoczekiwanej bliskości, mimo ich wzajemnej niechęci. Z udziałem charyzmatycznych Sydney Sweeney i Glena Powella, a także z doświadczonym reżyserem Willem Gluckiem za sterami, film ma wszystkie składniki, aby stać się kinowym hitem.

Czy warto obejrzeć „Tylko nie ty”? Na podstawie dotychczasowych informacji, film zapowiada się jako lekka, zabawna komedia romantyczna z ciekawymi zwrotami akcji. Jeśli jesteś fanem tego gatunku lub po prostu szukasz czegoś, co poprawi Ci humor i wniesie trochę słońca do Twojego dnia, „Tylko nie ty” może być strzałem w dziesiątkę.

Ostateczna ocena filmu pozostanie kwestią subiektywną i zależną od indywidualnych preferencji, ale na podstawie pozytywnych oczekiwań i zapowiedzi, warto dać szansę temu tytułowi i samemu ocenić, czy spełnia nasze oczekiwania jako kolejna udana komedia romantyczna.

Mogą Ci się spodobać

Piękny poranek
Bociany
Pies
Doktor Dolittle
Wyfrunięci
Listy do M. 4
Narzeczony mimo woli
Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie
Wielka Szóstka
Gorzko, gorzko!
Bilet do raju
Turkusowa suknia