Frazy powiązane z filmem:

Urojenie Cały Film (2024) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Urojenie po szybkiej rejestracji

Urojenie

Urojenie

Twoja ocena: 0
1 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Urojenie
Tytuł oryginalny: Imaginary

Kraj produkcji: USA

Premiera: 2024 | 06.03.2024

Czas trwania: 103 min.Urojenie cały film to horror z elementami thrillera. Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow, a w obsadzie występują między innymi DeWanda Wise, Tom Payne, Taegan Burns, Pyper Braun, Veronica Falcón i Betty Buckley.

Fabuła filmu koncentruje się wokół postaci Jessiki (granej przez DeWandę Wise), która wraz z rodziną przeprowadza się do swojego rodzinnego domu. Tam jej najmłodsza pasierbica, Alice (w tej roli Pyper Braun), zaczyna wykazywać niepokojące przywiązanie do pluszowego misia o imieniu Chauncey, którego znajduje w piwnicy. Z początku niewinne zabawy z misiem stopniowo przybierają coraz bardziej złowrogie oblicze, co wywołuje niepokój w rodzinie. Jessica odkrywa, że Chauncey to coś więcej niż tylko pluszowy miś, z którym wychowała się w domu.

Film „Urojenie” przedstawia historię pełną napięcia, w której przeszłość i teraźniejszość splatają się w mroczną opowieść o rodzinnych tajemnicach i przerażającej rzeczywistości.

Urojenie cały film

Mogą Ci się spodobać

Do ostatniej kości
Sherlock Holmes
Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Naznaczony: Czerwone drzwi
Obecność 2
Przeklęta woda
Halloween VI: Przekleństwo Michaela Myersa
Terrifier: Masakra w Halloween
Droga bez powrotu 2
Halloween Zabija
Marlowe
Piła: Dziedzictwo