Frazy powiązane z filmem:

Wyfrunięci Cały Film (2023) • Gdzie obejrzeć • Online

Zarejestruj się lub zaloguj


Zaloguj się
Nie masz konta?
Zarejestruj się

Przechodząc dalej akceptujesz regulaminObejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wyfrunięci po szybkiej rejestracji

Wyfrunięci

Wyfrunięci

Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o filmie:


Tytuł: Wyfrunięci
Tytuł oryginalny: Migration

Kraj produkcji: USA, Kanada, Francja

Premiera: 2023 | 06.12.2023

Czas trwania: 83 min.

Ocena: 7.8Wyfrunięci cały film jest komedią animowaną, która zabierze widzów w niezapomnianą podróż razem z rodziną kaczek. Film jest reżyserowany przez Benjamina Rennera, współreżyserowanego przez Guylo Homsy i napisany przez Mike’a White’a. Producentem filmu jest studio Illumination, a dystrybutorem Universal Pictures. W filmie głosów użyczyli Kumail Nanjiani, Elizabeth Banks, Awkwafina, Keegan-Michael Key, David Mitchell, Carol Kane, Caspar Jennings, Tresi Gazal i Danny DeVito. Premiera filmu zaplanowana jest na 22 grudnia 2023 roku.

Rodzinna podróż pełna przygód i humoru: fabuła całego filmu Wyfrunięci

Cały film Wyfrunięci opowiada o rodzinie kaczek, która próbuje przekonać swojego nadopiekuńczego ojca do wyjazdu na wymarzone wakacje. Mama Pam marzy o poznaniu świata i pokazaniu swoim dzieciom – nastoletniemu synowi Daxowi i małej córce Gwen – niesamowitych miejsc. Po spotkaniu z inną rodziną kaczek, która opowiada im o dalekich krajach, Pam namawia Macka na rodzinny wyjazd z Nowej Anglii, przez Nowy Jork, aż do tropikalnej Jamajki. Podczas podróży na południe na zimę, ich plany szybko się komplikują. Przygoda nauczy ich poszerzać horyzonty, otwierać się na nowych przyjaciół i osiągać więcej niż kiedykolwiek sądzili, a także dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem i o sobie samych.

Gwiazdorska obsada głosowa filmu Wyfrunięci cda

W filmie Wyfrunięci cda usłyszymy następujących aktorów:

  • Kumail Nanjiani jako Mack, lękliwy ojciec rodziny kaczek
  • Elizabeth Banks jako Pam, odważna i bystra matka rodziny kaczek
  • Awkwafina jako liderka nowojorskiego gangu gołębi
  • Keegan-Michael Key jako Delroy, tęskniący za domem papuga z jamajskim akcentem, uwięziona w manhattańskiej restauracji
  • David Mitchell jako jogiczny lider farmy kaczek
  • Carol Kane jako Erin, czapla, którą rodzina kaczek zaprzyjaźnia się w drodze
  • Caspar Jennings jako Dax, pewny siebie i niespokojny syn rodziny kaczek
  • Tresi Gazal jako Gwen, niewinna i urocza córka rodziny kaczek
  • Danny DeVito jako Wujek Dan, ekscentryczny krewny rodziny kaczek

Produkcja Wyfrunięci online

Studio Illumination ogłosiło film Wyfrunięci w lutym 2022 roku, z Rennerem, Homsy i White’em zaangażowanymi jako reżyser, współreżyser i scenarzysta. Renner, który wcześniej reżyserował tradycyjnie animowane filmy, miał za zadanie dostosować swój prosty styl rysunkowy do filmu animowanego komputerowo. Zatrudniając Rennera, szef studia i producent Chris Meledandri chciał skupić się na wizji twórcy filmu w porównaniu z ostatnimi filmami Illumination. Muzykę do filmu Wyfrunięci online skomponuje John Powell, który po raz drugi współpracuje z Illumination po filmie Lorax (2012).

Styl i technika

Film jest animowany komputerowo, ale zachowuje prosty i rysunkowy styl reżysera Benjamina Rennera. Renner, który wcześniej tworzył animacje tradycyjne, musiał dostosować swój sposób rysowania do technologii 3D. Efektem jest film o niepowtarzalnym i urokliwym wyglądzie, który łączy w sobie elementy klasycznej i nowoczesnej animacji. Film jest bogaty w szczegóły i kolory, a postacie są wyraziste i sympatyczne.

Produkcja czerpie inspirację z różnych źródeł, takich jak komiksy, filmy przygodowe, podróżnicze i komediowe. Reżyser przyznaje, że wpływ na niego mieli tacy twórcy jak Hayao Miyazaki, Steven Spielberg czy Wes Anderson. Film ma więc zarówno nastrojową i magiczną atmosferę, jak i dynamiczną i zabawną narrację.

„Wyfrunięci” ma wiele zalet pod względem artystycznym i technicznym. Jest to film o wysokiej jakości animacji, muzyki, dźwięku i montażu. Muzykę skomponował John Powell, znany z takich filmów jak Shrek, Jak wytresować smoka czy Lorax. Muzyka jest zróżnicowana i dopasowana do różnych miejsc i nastrojów filmu. Dźwięk jest realistyczny i immersyjny, a montaż jest płynny i efektowny.

Jedyną wadą filmu może być to, że niektóre sceny są zbyt chaotyczne lub przerysowane. Niektórzy widzowie mogą też uznać film za zbyt przewidywalny lub naiwny.

Reżyser

Obsada

Kumail Nanjiani isMack Mallard (voice)
Mack Mallard (voice)
Elizabeth Banks isPam Mallard (voice)
Pam Mallard (voice)
Caspar Jennings isDax Mallard (voice)
Dax Mallard (voice)
Tresi Gazal isGwen Mallard (voice)
Gwen Mallard (voice)
Awkwafina isChump (voice)
Chump (voice)
Carol Kane isErin (voice)
Erin (voice)
Keegan-Michael Key isDelroy (voice)
Delroy (voice)
Danny DeVito isUncle Dan (voice)
Uncle Dan (voice)
David Mitchell isGooGoo (voice)
GooGoo (voice)
Isabela Merced isKim (voice)
Kim (voice)

Mogą Ci się spodobać

Raya i ostatni smok
Rango
Nietykalni
Narzeczony mimo woli
Fernando
Łatwa dziewczyna
Toy Story 2
Trolle
Uniwersytet Potworny
Auta 3
R.I.P.D. Agenci z Zaświatów
Trolle 3